Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama

  SEVKİYAT VE GERİ İADE KOŞULLARI

  Ürün gönderimleri anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti tüm Türkiye için 40₺'dir. 300₺ ve üstü alışverişlerde yarısı, 500₺ ve üstü alışverişlerde ise kargo ücretinin tamamı tarafımızdan karşılanmaktadır. Ödemenizi Kredi Kartı veya Havale/EFT ile yapabileceğiniz gibi, 24₺ karşılığında Kapıda Ödeme yöntemi ile de nakit olarak ödeyebilirsiniz (300₺ ve üstü alışverişlerde 12₺, 500₺ ve üstü alışverişlerde ise ücretsizdir).

  İsme ve kişiye özel ürünlerde Kapıda Ödeme Yöntemi kabul edilememektedir. Ödemenin kredi kartı veya Havale/EFT ödeme yöntemi ile yapılması gerekmektedir.

  Satın alınan ürün kullanılmamış olması kaydıyla değişim ya da iade talebiyle tarafımıza geri gönderilebilir. Bunun için, siparis@gumustakidunyasi.com e-posta adresimize önceden mesaj gönderilmesi veya +90 507 5026992 nolu Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

  Değişimin veya iadenin yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış, jelatininden çıkarılmamış, varsa kutusunun bozulmamış olması gerekmektedir. Bu şekilde gönderilmemiş olan ürünlerin değişim ya da iade işlemlerinin yapılması mümkün değildir. Ürünlerin geri gönderilirken, kendisinin ve varsa kutusunun zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Ayrıca ürünle birlikte faturanın da gnderilmesi gerekmektedir.

  İade veya değişim için elinize geçtikten sonra 7 gün içinde başvurulması gerekmektedir. Cayma hakkı doğrultusunda üründen ve firmamızdan kaynaklanmayan durumlarda iade ve değişimlerinde tüm kargo ve ödeme masraflarının müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir. Kargo ücretinden indirimli olarak yararlanılabilmesi için mutlaka tarafımızla iletişime geçilmeli ve sadece belirteceğimiz kargo firması ile gönderim yapılmalıdır. Farklı bir kargo firması ile yapılacak olan karşı ödemeli gönderiler tarafımızca kabul edilmeyecektir. Değişim işlemi taleplerinde ise kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

  Firmamızdan ve üründen kaynaklanan hata veya kusurlardan dolayı oluşan iade ve değişim ihtiyaçlarında kargo masraflarının tamamı tarafımızdan karşılanmaktadır.

  Hijyen açısından jelatini açılmış ürünlerin iadesi ve değişimi yapılamamaktadırYüzük siparişi verilmeden önce yüzük ölçüsünden emin olunması gerekmektedir, yüzük numarasının yanlış verilmesi durumunda iade ve değişime ait tüm kargo ve ödeme masraflarının müşteri tarafından karşılanması gerekir. İsminize ve size özel olarak tasarlanmış veya uygulama yapılmış ürünlerde cayma hakkı kullanılamayacağını, değişim veya iade işlemi yapılamayacağını bildirmek isteriz.

  Ürün iadesinden ve değişiminden kaynaklanan ücret iadesi, sonraki siparişlerde kullanılmak üzere müşterinin üyelik hesabına, internet mağazamızda para yerine geçen Gümüş Puan olarak yapılacaktır. İadenin banka hesabına yapılması istendiğinde ödeme masrafları düşülerek ödeme yapılabilecektir. 

  banner