Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama
  RSS

  GÜMÜŞ TAKI SANATI

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim
  0 İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Öğretmenler Günü geldiği zaman yalnızca özel bir günü kutlamıyoruz. Aslında bugüne kadar hem tek tek çocuktan genç yaşa kadar bireylerin hem de geleceğin şekillenmesinde büyük rol oynayan başarıları kutluyoruz. Oturduğumuz binaların mimarlarından hasta olduğumuzda gittiğimiz doktorlara, teknolojinin mucitlerinden uzay çağına adım atmamızı sağlayan bilim insanlarına kadar her alanda yetişen insanların hikayesinde öğretmenlerimiz var. Bizlerin de onlara vefa borcumuz var. :)

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim
  0 İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmeler Günü'nü gönülden kutluyoruz.

  Öğretmenlerimize özel Gümüş Takı Dünyası'nda her 120₺'ye 24₺ sepette anında ek indirim hediye. Bu hediyemiz Kasım ayı boyunca geçerli.

  Neden 24₺? Evet, tahmin ettiğiniz gibi 24 Kasım olduğu için. Her yıl, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde böyle anlamlı bir indirimi seve seve uyguluyoruz.

  Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural
  0 Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural

  1. Ellerinizi sık sık su ve sabun ile en az 20 saniye boyunca ovarak yıkayın.
  2. Soğuk algınlığı belirtileriniz varsa yaşlılar ve kronik hastalarla temas etmeyin, maske takmadan dışarı çıkmayın.
  3. Öksürme veya hapşırma sırasında ağız ve burunu tek kullanımlık mendille kapatın, mendil yoksa dirseğin iç kısmını kullanın.
  4. Tokalaşma, sarılma gibi yakın temaslardan kaçının.
  5. Ellerinizle gözlerinize, ağzınıza ve burnunuza dokunmayın.
  6. Yurt dışı seyahatlerinizi iptal edin ya da erteleyin.
  7. Yurt dış...

  Sevgi Kalpten Kalbe Giden Yoldur!
  0 Sevgi Kalpten Kalbe Giden Yoldur!

  Kalpten Kalbe Giden Yolun Adıdır Sevgi!

  Sevgisini dile getirmek isteyen herkesin yolu Gümüş Takı Dünyası'ndan geçiyor. Sevginin hakkını verebilen herkes için, bir gün değil, bir ay değil tüm yıl boyunca geçerli olan, 9,25 Ayarında İndirim sağlayan kuponumuzun adı "#KalptenKalbe".

  Kapıda Ödeme Yöntemi
  0 Kapıda Ödeme Yöntemi

  Eğer kredi kartınız yoksa veya kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih etmiyorsanız bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Siparişiniz teslim edilirken kargo firması yetkilisi tarafından sipariş toplam tutarı nakit olarak tahsil edilir.

  Harika Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Harika Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Katılan herkese çok teşekkür ederiz! Heyecanla beklediğimiz Harika Çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan iki talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz. Hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de on yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  Ayrıca, en çok gönderilerimizi beğen...

  Rengarenk Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Rengarenk Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Heyecanla beklediğimiz çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan iki talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz. Hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de on yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  Yine nice güzel ve mutlu çekilişlere...

  Pırıltılı Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Pırıltılı Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Heyecanla beklediğimiz çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan üç talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz, hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de yirmi yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  İyi ki annelerimiz var!
  0 İyi ki annelerimiz var!

  Hiç hatırdan çıkarmadığımız, gerçek hatır sahibi annelerimiz, iyi ki varsınız! 1-12 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde her 50₺'niz için 9,25₺ Gümüş Takı Dünyası'ndan hediye!

  banner